main Карта сайта E-mail
Гимнастика Это интересно Новости компаний Новости отросли Статьи Карта сайта Карта сайта Карта сайта Полезные статьи Туры в Италию Создание web-сайтов Хорошие наручные часы - стильный и полезный аксессуар Влияние музыки на человеческий организм
kancport
kancport

ГОЛОВНА НОВИНИ
Новини компаній
Новини галузі
Це цікаво
Експорт Новин
ТОВАРИ ТА ЦІНИ
Прайси
Хіти продажів
Бренди
Хочу придбати
Хочу продати
КОМПАНІЇ
Каталог компаній
Cайти компаній
Топ 20 компаній
Нові абоненти
ПРЕС-ЦЕНТР
Прес-релізи
Статті
Інтерв'ю
ФОРУМ ПРО ПОРТАЛ
Інформація
Карта сайту
Контакти
Рекламодавцю
УАПКТ
Виставка
Конференція УАПКТ
Новини УАПКТ
Спортивні заходи
Зліт УАПКТ
НЕПЛАТНИКИ
Вхід в систему Пошук по сайту

ОПИТУВАННЯ

 
Что может подтолкнуть вас к покупке?
Підсумки
 

 
 


ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ


10 січня 2007 року

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

«КРАЩИЙ КАНЦЕЛЯРСЬКИЙ ПРОДУКТ-2007»

   Конкурс проходить щорічно в рамках Спеціалізованої виставки канцелярських товарів та приладдя для офісу «Світ канцелярії».

   Проводить конкурс Українська Асоціація Постачальників Канцелярських товарів за підтримки редакції журналу «КанцТовариш».

   У конкурсі беруть участь вітчизняні та закордонні виробники та постачальники канцелярських товарів для школи та офісу.

Мета конкурсу: визначення кращих зразків вітчизняних та закордонних канцелярських товарів.

Номінації конкурсу:

- кращий канцелярський продукт для офісу-2007;

- кращий канцелярський продукт для школи-2007;

- кращий вітчизняний канцелярський продукт-2007.

Умови участі в конкурсі:

У конкурсі можуть брати участь тільки експоненти виставки. Кожен експонент має право надати до 3-х зразків продукції в кожній номінації. Вартість участі одного продукту в конкурсі складає 400 грн. Кожна організація, що виставляє два і більше продуктів, має наступні знижки:

2 продукти – знижка 5%;

3 продукти – знижка 10%.

Порядок подачі заявок на участь у конкурсі:

   Заявки на участь у конкурсі УАПКТ приймає в письмовому вигляді з 25 грудня 2006 року, при умові подання фотографій продуктів, які беруть участь у конкурсі та інформації про ці продукти , - не пізніше 09 лютого 2007 року. Назва продукту-учасника у заявках повинна відповідати номенклатурі канцелярських товарів, розробленій та затвердженій УАПКТ від 23.03.2002 р. Фотографії всіх учасників конкурсу «Кращий канцелярський продукт-2007» будуть розміщені на порталі КанцПорт.

   В конкурсі «Кращий канцелярський продукт-2007» кількість продуктів-учасників обмежена. У разі отримання необхідної кількості продуктів-учасників подальший прийом заявок припиняється.

   Повна інформація про продукти, що беруть участь в конкурсі, буде розміщена в спеціальному Каталозі «Кращий канцелярський продукт-2007» від журналу «КанцТовариш». Інформація про продукти-учасники (додаток №1), із зазначенням компанії, що їх представляє, описом продукту, а також фотографії із зображеннями товару, надсилаються до редакції журналу «КанцТовариш».

Проведення конкурсу:

   Представник організації, що приймає участь у конкурсі, виставляє продукти-конкурсанти 12 березня 2007 року (за день до початку виставки «Світ Канцелярії-2007») з 11.00 по 15.00 годину у загальній вітрині в холі Міжнародного Виставкового Центру. Для цього кожному продукту-учаснику виділяється площа 50 см х 50 см . Місцезнаходження продуктів-учасників визначається на підставі жеребкування, яке буде проводитись 06.03.07 р. Робочою групою конкурсу. Біля кожного продукту встановлюється табличка з назвою та коротким описом продукту-учасника, назвою компанії, що його надала, та інформацією про те, що цей зразок приймає участь у конкурсі «Кращий канцелярський продукт-2007». Конкурс проходить два дні, а продукти-учасники демонструються протягом всіх днів роботи виставки.

Визначення переможців:

   Переможців у кожній номінації визначає Робоча група за результатами анкетування експонентів виставки (по одній анкеті на кожний стенд).

   На виставці «Світ Канцелярії-2007» кожному відвідувачу також буде надана можливість висловити свою оцінку щодо продуктів-учасників. «Призом глядацьких симпатій» будуть нагороджені продукти-учасники в кожній номінації за уподобаннями відвідувачів виставки. Порядок голосування для відвідувачів буде повідомлено додатково під час проведення конкурсу.

Адміністрація конкурсу:

   Організатор конкурсу здійснює загальне керування конкурсом та нагороджує переможців. Організатором конкурсу виступає УАПКТ за підтримки редакції журналу «КанцТовариш».

   Робоча група інформує громадськість про конкурс та підводить підсумки щодо переможців на підставі анкетування опитуваних. Голова Робочої групи – президент УАПКТ; до складу Робочої групи входить виконавча дирекція УАПКТ: Грачова Анна, Солоцька Наталя та головний редактор журналу «КанцТовариш» Мирна Алла.

Нагородження переможців:

   Переможці нагороджуються медалями та дипломами 1-го, 2-го та 3-го ступенів в кожній номінації в передостанній день роботи виставки в урочистій обстановці під час проведення фуршету.

   Фотографії всіх номінантів конкурсу «Кращий канцелярський продукт-2007» будуть розміщені на порталі КанцПорт.

   Також учасники конкурсу отримають призи від редакції журналу «КанцТовариш»:

   ілюстративні зображення усіх продуктів-учасників конкурсу та їхній опис буде надруковано у спеціальному каталозі, який буде розповсюджуватися серед учасників виставки на стенді журналу та у спеціально відведеному місці біля вітрини;

   у наступному після виставки номері журналу, в рамках статті „Світ канцелярії- 2007” , буде написано огляд про продукти-переможці;

   компанія, що представляє один з продуктів-переможців номінації «Приз глядацьких симпатій» (одна компанія визначається шляхом жеребкування редакцією журналу по завершенні конкурсу), отримує до кінця 2007 року спонсорство у рубриці журналу «КанцТовариш», погоджене обома сторонами (між Переможцем та виданням «КанцТовариш»).

Версия для печатиЧитайте також:

КРАЩИЙ КАНЦЕЛЯРСЬКИЙ ПРОДУКТ-2007, 09.01.2007
В Беларуси успешно «финишировали» Вторая канцелярская выставка и Вторая Национальная конференция, 31.05.2006
Статистические данные опроса посетителей и участников выставки «Мир канцелярии 2006» (Часть Вторая), 25.04.2006
Статистические данные опроса посетителей и участников выставки «Мир канцелярии 2006» (Часть Первая), 15.04.2006
«Мир канцелярии – 2006», 06.04.2006

Последние новости
Архив новостей

АРХIВ

 
 

 
 

ХІТИ ПРОДАЖІВ

 
 

 
 

ФОРУМИ

   

 
 

СПИСКИ

 
Учасників ринку: 1191
Хітів компаній: 230
Позицій товару: 2874
Прайсів ZIP: 105
Новин: 16787
Заявок на придбання: 965
Заявок на продаж: 475
Повідомлень у форумах: 2374
Тем у форумах: 209
 

ГОЛОВНА НОВИНИ ТОВАРИ ТА ЦІНИ КОМПАНІЇ ПРЕС-ЦЕНТР ФОРУМ ПРО ПОРТАЛУАПКТ НЕПЛАТНИКИ
:: 2006 -2010 © Українська Асоціація Постачальників Канцелярських Товарів. Всі права захищені.   Створення сайтуСтворення сайту Media5